Прес-центр

Прес-центр

Готуй сані влітку. Сушки для фруктів і овочів ТМ Zelmer ›

Розробляючи сушки для фруктів і овочів ТМ Zelmer, фахівці компанії намагалися враховувати всі потреби споживача і зробити їх максимально зручними і потужними. Але найважливішою метою стало бажання створити їх такими, щоб вони зберігали максимум вітамінів і корисних властивостей.

- [Новини]

М\'ясорубка №1 в Україні ›


У 2015 році за підсумками конкурсу «Фаворити успіху» ТМ Zelmer стала лідером у категорії «Електром'ясорубка». У цьому конкурсі беруть участь товари всіх торгових марок, які продаються на території України. І тому це суттєвий показник, який було визначено пересічними споживачами, експертами та знаменитостями.

- [Новини]

ПРЕС-РЕЛІЗ Літні коктейлі від ТМ Zelmer ›

Літо - не тільки сама казкова і яскрава пора року, але і найсмачніша. Велика кількість різноманітних сезонних фруктів і овочів рясніє своїми барвами, і хочеться спробувати все і відразу. Саме в цей період наш організм може отримати «вітамінний заряд» на рік вперед. Найлегший спосіб поповнити ці запаси - зробити фреш, а соковижималки Zelmer не тільки допоможуть швидко впоратися із завданням, а й зроблять це з найбільшою користю, адже вони зроблені таким чином, що їх внутрішні частини мінімально дотикаються фруктів, тим самим зберігаючи максимальну кількість корисних речовин. А як правильно і смачно змішувати фруктові соки, нас навчить коктейльна карта від ТМ Zelmer.

- [Новини]

40 років м\'ясорубці Zelmer ›

40 років надійності та якості від Zelmer

1976-2016

Починаючи з 1976 року ми створюємо надійні, потужні та багатофункціональні м'ясорубки. З першої моделі ми вдосконалюємо кожну деталь та прагнемо аби наші м'ясорубки ставали вашими безвідмовними помічниками – тихими, швидкими, потужними та універсальними. Ставити питання та передбачати ваші потреби – це і є наша робота.

- [Прес-інформація] [Новини]

Соковижималка Zelmer - перша на ринку України ›

Соковижималки ТМ Zelmer зайняли лідируючу позицію в категорії «Соковижималки» в 2015 році згудно з результатами конкурсу  «Фаворити успіху». Цей конкурс вже багато років  проводить рейтингові дослідження з метою визначення найкращих та найулюбленіших товарів та послуг українського ринку.

В конкурсі «Фаворит Успіху» приймає участь продукція всіх торгових марок, які продаються в Україні, відповідно з категорією споживчих товарів та послуг. Дослідження абсолютно незалежні, а методика визначення лідера виключає можливість втручання учасників рейтингу. 
 
ТМ Zelmer  завжди прислухається до думки споживача і в кожній новій моделі приймає до уваги побажання кожного покупця. В новому році ми будемо прагнути подальшого вдосконалення продукції, ну і звісно, задоволення потреб наших клієнтів".

ТМ Zelmer дякує своїм споживачам та обіцяє і в подальшому радувати якісною та функціональною побутовою технікою.

- [Прес-інформація] [Новини]

Zelmer в групі BSH Bosch und Siemens Hausgeräte GmbH ›


Zelmer в групі BSH

Bosch und Siemens Hausgeräte GmbH купив контрольний пакет акцій компанії Zelmer

Мюнхен/Варшава, 25 березня 2013 р. (BSH) — У п’ятницю, 22 березня, компанія BSH Bosch und Siemens Hausgeräte GmbH (далі — «BSH») через своє польське дочірнє підприємство BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. стала власником контрольного пакета акцій компанії Zelmer S.A. У країнах Центральної та Східної Європи Zelmer — широко відомий бренд з виробництва дрібних побутових приладів, наприклад, пилососів, кухонних комбайнів та еспресо-машин. Компанії BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego і Zelmer зберігатимуть свої бренди та асортиментний перелік продукції у складі групи компаній BSH Group. Очікується, що ця угода дозволить реалізувати потенціал до зростання для обох компаній: як для BSH, так і для Zelmer.